Sık Sorulan Sorular

Anasayfa » Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorulara Cevap Mı Arıyorsunuz?

Web sites yaptırmak istiyorum? Nereden başlamalıyım?

Web sitesi için öncelikle sektörel beklentilerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bizimle paylaştığınız da size uygun şekilde site inşa edilir.

Web site için nelere ihtiyaç vardır?

Domain ve hosting ihtiyacınız olacaktır. Her yıl yenilenen bir ücretlendirme söz konusudur. Web site yazılımı hosting üzerine aktararak web site aktif hale getirilir.

Web sitedeki ihtiyaçları nasıl belirleyeceğim bilmiyorum?

Sektör bilgisini aktardığınızda size uygun ihtiyaçları belirliyoruz.

Web sitenin yönetimi konusunda destek oluyor musunuz?

Yönetim paneli içerisinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Yönetim konusunda ilk teslim aşaması tarafımızca tamamlanmaktadır. Süreklilik arz eden dinamik yapıda bir web siteniz mevcutsa ücret karşılığında desteğimizi sürdürüyoruz

Web sitenin kontrolünü tamamen size bırakabilir miyiz?

Tüm kontrolü bize bırakabilirsiniz. Yıllık olarak anlaşma sağlayarak sitenizin tüm kontrollerini profesyonel ellerebırakabilirsiniz.

SEO (arama motoru optimizasyonu) nedir?

Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartarak daha fazla kullanıcıya erişme işlemi olarak nitelendirebiliriz. Rekabet açısından bu çalışmaları yaptırmak sizi verdiğiniz hizmette öne çıkartacaktır.

Arama motorlarında üst sıralara nasıl çıkabilirim?

SEO (arama motoru optimizasyon) yaptırarak sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartabilirsiniz. Bu çalışma düzenli yapılması gereken ve süreklilik arz eden bir işlemi gerektirmektedir.

SEO yaptırdığımda daha mı görünür olacağım?

SEO geniş bir alanı kapsamaktadır. Elbette sektör farklılıkları, sektördeki rekabet gücü alınan hizmetin niteliği ve devamlılığı bu sorunun cevabı olacaktır. SEO çalışması süreklilik isteyen ve garantisi alınan hizmetin niteliğine bağlı olarak verilebilecek bir yapıdır.

Müşterilerim ben bulması için neler yapabilirim?

Web sitenizin alt yapısının SEO uyumlu olması ve girişi sağlanan verilerin özgün şekilde uzman kişilerce hazırlanması gerekliliğinin yanında SEO çalışması yaptırmanız, bunun yanında çeşitli mecralarda reklamlar vererek ön plana çıkabilirsiniz.

Anahtar kelime belirleme nedir?

SEO açısından en önemli kriter bu hizmeti alan kişinin hangi anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmak istediğidir. Bu anahtar kelimeler üzerine çalışmalar yapılarak arama motorlarında üst sıralara çıkmanız sağlanarak daha fazla müşteriye erişmeniz sağlanmaktadır.

Whatsapp
Emre Eğrioğlu
Emre Eğrioğlu
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?